silivri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım)

SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) Empty SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım)

Mesaj tarafından Admin Paz Mart 30, 2008 2:26 pm

PROGRAMLARIN BOYUTU 1.80 MB...
LİNK AŞAĞIDA..

OLLY VE PEİD PROGRAMLARIYLA SERİAL BULABİLİRSİNİZ..

SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0014xy

Olly le programı yükleyip F9 la çalıştırın karşımıza kayıt penceresi çıkacak oraya aşağıdaki gibi doldurun (isterseniz kendi adınızıda yazabilirsiniz.)

SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0026ke
Unlock tıkladığınız zaman aşağıdaki mesajı alacaksınız
SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0034vp
Şimdi Cpu Penceresine dönüp Sağ tıklayın ve Search for seçin oradanda All referenced text strings tıklayın çıkan pencereye aşağıdaki gibi doldurun Dikkat Seçili olanlarıda aynı yapın.
SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0047ev
Ok tıkladığınızda karşınıza 2 tane aynı hatayı veren string gözükür biraz daha dikkatli bakınca 2.biraz farklı onun üzerine çift tıklayın.

SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0055xm
Karşınıza ilgili kodlar gelecek Kodların en başına gelin 0040C3C0 ile başlayna yere gelin kodun başlangınç yeri burası buraya Bi tane BP kayalım F2 ile şimdi programı F9 ile çalıştıralım kayıt penceresine yukarıda yazığınız gibi doldurun Unlock Basınca hata falan vermeyecek Ollyde olacaksınız şimdi F8 ile ilerleyin

SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0063cc
resimde görüldüğü gibi devam edin 0040C430 call rcrawler.0040C0E0 adresinde serial hesaplanıyor o adresin üzerinde F7 basın serail hesaplanan bölüme gelceksiniz. Şimdi tekrar F8 le devam edin

SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0076wx
Evet arkadaşlar olay burada bitiyo dikkat edin 0040C100 RETN adresi yanlış serial girilince geri dön diyo Hani F7 bastığımız yer varya oraya geri döndürüp hata mesajı almamızı sağlıyor demekki ben bu RETN komutunu ortadan kaldırsam program devam edip bana seriali hesaplayacak

yapacağımız şey 0040C100 RETN adresinin üzerine gelip sağ tıklayın Binary seçin ve oradan Fill With Nops tıklayın

SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0089ui
DİKKAT bu işlemi F8 le devam ettiğinizde bu adrese gelmeden önce yapın. Artık Nop koyduktan sonra F8 le devam edelim kodlar ziplama yapmadan devam ediyor. Aşağıdaki resime dikkatli bakalım.

SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0099ys
Serialimiz hesaplanırken başına 8267- gelecek demekki benim serial 8267-xxx diye bişe devam edelim F8 le

SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0109ty
Evet arkadaşlar olayı kavrıyorsunuzdur. F8 le devam edelim kodlar başa dönecek çünkü döngü daha bitmedi yukarıdaki adrese geldiğinizde sağ tarafaki EAX değerindeki seriale ekleme yapılıyor
SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0111gr
yazdığımız ada göre bu dönü devam ediyor F8 le devam edin taki döngüden kurtulana kadar. ve sonuşta serialimiz bizi bekliyor olacak.
SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0120cn
SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0135pk
farklı bir yöntemle seriali bulduk artık Kayıdımızı yapalım..
.................................................. ......................................
SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0146ut
SERİALİ OLMAYAN PROGRAMLARI KENDİNİZ SERİAL BULARAK KIRIN.(Resimli anlatım) 0155zi

http://hologram2000.googlepages.com/SERALKIRMAVEANLATIM.rar
Admin
Admin
Admin

https://silivri.yetkin-forum.com

- Similar topics